در شبانه روز گذشته؛

آخرین آمار کرونا در ایران؛ افزایش شمار جان‌باختگان در شبانه روز گذشته

طبق اعلام وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته ۵۹ بیمار مبتلا به کرونا جان باختند.

پایگاه خبری وردنجان نیوز – به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز (چهارشنبه، ۱۳ بهمن)، بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۳۸ هزار و ۱۶۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند که یک هزار و ۸۱۹ نفر از آن‌ها بستری شده اند.

مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۶ میلیون و ۴۴۶ هزار و ۴۰۴ نفر رسید. در شبانه روز گذشته ۵۹ بیمار مبتلا به کرونا جان باختند، براین اساس مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۲ هزار و ۵۶۳ نفر رسید.

طبق آمار تا کنون ۶ میلیون و ۱۱۵ هزار و ۱۳۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. یک هزار و ۸۱۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

۴۴ میلیون و ۹۸۸ هزار و ۹۴۰ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

تا کنون ۶۰ میلیون و ۹۰۵ هزار و ۲۶۶ نفر دُز اول، ۵۴ میلیون و ۲۷۷ هزار و ۷۶۱ نفر دُز دوم و ۱۸ میلیون و ۱۶۳ هزار و ۳۸۷ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۳۳ میلیون و ۳۴۶ هزار و ۴۱۴ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته ۶۲۱ هزار و ۱۰۹ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

در حال حاضر ۴۲ شهرستان در وضع قرمز، ۱۴۲ شهرستان در وضع نارنجی، ۲۳۰ شهرستان در وضع زرد و ۳۴ شهرستان در وضع آبی قرار دارند.

انتهای پیام/ر