به یاد روحانی شهید محمدعلی مولوی وردنجانی؛

آیین اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران

آیین گرامیداشت اهتزاز پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به یاد روحانی شهید محمدعلی مولوی وردنجانی درحوزه مقاومت بسیج امام هادی علیه السلام وردنجان برگزارشد.

پایگاه خبری وردنجان نیوز – در این مراسم حجت الاسلام عبدالصمد کاظمی گفت:امنیت و آسایش و عزت ایران اسلامی مدیون ازخود گذشتگی و ایثار شهدای عزیز است که خالصانه در میدان عمل حاضرشدند و با افتخار جان خود را فدای اسلام ناب و کشور عزیزشان کردند.

وی افزود: درطول چهل و دو سال که از عمر انقلاب با برکت اسلامی ایران می گذرد بسیاری از چهره های معروف درمسئولیت های مختلف ازدایره انقلابی خارج شدند و به زباله دان تاریخ پیوستند که علت آن پشت کردن به انقلاب اسلامی وارزش های والای آن بود که اگر هرشخصی این گونه انجام دهد به سرنوشت آنها مبتلا خواهد شد.

حجت الاسلام کاظمی، با بیان اینک شهدا مایه آبروی انقلاب اسلامی هستند گفت: در هر زمینه ای که پیشرفت در کشور وجود دارد و خواهد داشت این پیشرفت های به خاطر جانفشانی شهدای والامقام است.

کارشناس مسایل مذهبی، ولایتمداری را رمز موفقیت مردم بیان کرد و اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با الگو گیری از انقلاب امام حسین علیه السلام شکل گرفته است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند اگردشمن عرصه را برماتنگ نماید ما عاشورا را تکرار می کنیم.

حجت الاسلام کاظمی افزود: تبعیت از ولایت فقیه، امام امت و منویات مقام معظم رهبری و حراست از آرمان‌های انقلاب اسلامی باید سرلوحه کار همه قرار بگیرد تا بتوانیم باتوکل برخدا وعنایات معصومین علیهم السلام روز به روز شاهد افتخارات زیادی در دنیا باشیم.

دراین مراسم که با حضور مسئولین، بسیجیان و خانواده های معظم شهدا و مردم شهر وردنجان برگزارشد فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام هادی علیه السلام وردنجان به بیان برنامه های انجام شده در ایام الله دهه مبارک فجر اشاره کرد.

همچنین حاضرین ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای وردنجان، بسیجیان را جهت اهتزاز پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران برفراز کوه چهل دختران وردنجان بدرقه کردند و پرچم مقدس کشور برفراز کوه به اهتزاز درآمد

شایان ذکراست: روحانی شهید والامقام شیخ محمدعلی مولوی وردنجانی ۲۱بهمن سال۱۳۵۷ پرچم عزیز کشورمان را به وردنجان آورد و بر فراز کوه چهل دختران وردنجان به اهتزار درآورد، هرسال ویژه برنامه‌های به یاد این شهید عزیز در روز ۲۱بهمن در شهر وردنجان برگزار می گرد.