وزیر کشور وارد شهرکرد شد

احمد وحیدی وزیر کشور وارد شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری شد.

وحیدی به منظور دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و شرکت در نشست شورای اداری این استان به شهرکرد سفر کرد.

به گزارش پایگاه خبری وردنجان نیوز از شهرکرد، دقایقی پیش احمد وحیدی وزیر کشور وارد شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری شد.

وحیدی به منظور دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و شرکت در نشست شورای اداری این استان به شهرکرد سفر کرد.

در نشست شورای اداری امروز استاندار جدید چهارمحال و بختیاری معارفه خواهد شد.

غلامعلی حیدری سودجانی ۳۰ آبان ۱۴۰۰ به عنوان استاندار جدید چهارمحال و بختیاری منصوب شد.

احمد وحیدی:

برنامه‌ریزی دولت برای رشد و توسعه چهارمحال و بختیاری

وزیر کشور در سفر به شهرکرد گفت: امید است در دولت سیزدهم گام‌های بلندتر و قوی‌تری برای رشد و توسعه چهارمحال و بختیاری برداشته شود.

احمد وحیدی روز پنجشنبه در بدو ورود به استان چهارمحال و بختیاری در جمع خبرنگاران افزود: در فصل جدید از مسئولیت دولت، برنامه‌هایی برای رشد و توسعه این استان در نظر گرفته شده که امید است به خوبی به برنامه‌ها جامه عمل پوشانده شود.

وزیر کشور پس از ادای احترام به شهدای چهارمحال و بختیاری در گلزار شهدای شهرکرد، به دیدار نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری  می‌رود.

گلباران گلزار شهدای چهارمحال و بختیاری با حضور وزیر کشور

آیین غبارروبی و گلباران قبور مطهر شهدای چهارمحال و بختیاری امروز پنجشنبه چهارم آذر به مناسبت هفته بسیج، با حضور وزیر کشور در گلزار شهدای شهرکرد برگزار شد.

احمد وحیدی که برای معارفه استاندار جدید چهارمحال و بختیاری به این استان سفر کرده است، در بدو ورو به شهرکرد با حضور در گلزار شهدای این شهر، به مقام والای شهیدان این استان ادای احترام کرد.

در این آیین که استاندار جدید چهارمحال و بختیاری، نمایندگان مجلس، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از خانواده شهدا حضور داشتند، یاد و خاطره همه شهدای استان به مناسبت هفته بسیج گرامی داشته شد.

انتهای پیام/ف