رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت:

اعلام محدودیت‌های ترافیکی ۱۲ و ۱۳ فروردین در چهارمحال و بختیاری

رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی مسیرهای منتهی به شهرستان سامان در روز طبیعت مسدود می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی  وردنجان نیوز درشهرکرد ،سرهنگ غلامعلی نوربخش با اشاره به ممنوعیت ورود خودرو‌های پلاک غیربومی به پنج شهرستان نارنجی استان، گفت: محدودیت‌های ترافیکی برای خودرو‌ها از ساعت ۱۲ امروز پنجشنبه دوازدهم فروردین تا ساعت ۲۲ سیزدهم فروردین اعمال خواهد شد.

وی افزود: تردد خودرو‌ها از میدان زاینده‌رود چالشتر به سمت سامان، تردد خودرو‌ها از مبادی ورودی و خروجی شهرستان بن به سمت حاشیه زاینده‌رود و تردد خودرو‌ها در گردنه آب پونه از سمت اصفهان به سمت سامان ممنوع است.
رئیس پلیس‌راه چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: همچنین تردد خودرو‌ها از سمت نجف آباد و تیران به سمت سامان و در ورودی شوراب صغیر، تردد خودرو‌ها از کنارگذر تونل‌رخ و جاده جعفرآباد از سمت اصفهان به سمت سامان و تردد خودرو‌ها از کمربندی شمال شهر شهرکرد بعد از آرامستان جدید به سمت سامان ممنوع است.
نوربخش تاکید کرد: علاوه بر محدودیت‌های یاد شده برای پیشگیری از شیوع کرونا از ورود خودرو‌ها با پلاک‌های غیربومی به شهرستان‌های نارنجی استان شامل شهرکرد، بروجن، فارسان، کیار و سامان جلوگیری خواهد شد.

رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری با اشاره به اعمال قانون برای سرنشینان موتور سیکلت و وانت بارها بیان کرد: ترددهای شهری برای موتور سیکلت‌سواران و وانت‌بارهایی که حامل سرنشین و بار اضافه هستند محدودیت اعمال و خودرو آن‌ها توقیف می‌شود.

نوربخش ادامه داد: قرار دادن هرگونه بار اضافه بر روی اتومبیل‌ها منع قانونی دارد و برابر قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی علاوه‌بر اعمال قانون از ادامه سفر افراد جلوگیری به عمل می‌آید.

انتهای پیام/م