نحوه فعالیت آموزشی مدارس؛

اعلام نحوه فعالیت آموزشی مدارس در چهارمحال و بختیاری

اطلاعیه مهم اداره کل اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در رابطه با نحوه فعالیت آموزشی مدارس صادر شد.

پایگاه خبری وردنجان نیوز – در این اطلاعیه آمده است: نحوه فعالیت آموزشی مدارس و مراکز پیش دبستانی چهارمحال و بختیاری از فردا تا ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۰ به شرح زیر اعلام می‌گردد:

در مناطق قرمز به لحاظ رنگ‌بندی کرونایی آموزش حضوری دانش‌آموزان در کلیه مقاطع تحصیلی با حضور حداکثر ۳۰ درصدی آنان، به صورت اختیاری و با رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی صورت می‌گیرد.

در سایر مناطق به لحاظ رنگ بندی کرونایی، فرآیند آموزش براساس شیوه نامه‌های بهداشتی، با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، گروه‌بندی و رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی به‌صورت حضوری انجام خواهد شد.

در مدارس عشایری، مدارس روستایی زیر ۵۰ نفر و مدارس روستایی فاقد امکانات آموزش غیرحضوری، آموزش دانش‌آموزان در کلیه مقاطع و پایه‌های تحصیلی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به‌صورت حضوری برگزار می‌شود.

رعایت به این دستورالعمل و اصل اختیاری بودن حضور حداکثر ۳۰ درصدی دانش‌آموزان در مدارس توسط مدیران مدارس مورد تاکید است و در بازرسی‌ها مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ر