با حضور معاون توسعه سازمان قضایی نیرو‌های مسلح

افتتاح شانزدهمین دادسرا و دادگاه نظامی کشور در کاشان

دادسرای نظامی ناحیه کاشان به عنوان شانزدهمین دادسرا و دادگاه نظامی کشور با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمانی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح افتتاح شد.

به گزارش گروه استانهای پایگاه خبری وردنجان نیوز از کاشان، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان در این مراسم اظهار داشت: دادسرای شمال استان اصفهان به مرکزیت کاشان با هدف تحت پوشش قرار دادن شهرستان‌های مجاور و همچنین کاهش رفت وآمد مردم به استان جهت پیگیری پرونده های متشکله راه اندازی شده است.

سید محسن بنیمی تاکید کرد: رسیدگی به جرائم خاص نظامی، انتظامی و نیرو های مسلح جز وظایف اجرایی این دادسرا است و در حال حاضر شامل بخش هایی مانند دادیاری، اجرای احکام، ابلاغ و تحقیق می شود.

وی دسترسی به موقع و آسان شهروندان کاشانی و شمال استان اصفهان به مراکز قضایی را از جمله اولویت هایی برشمرد که از گذشته مورد نظر بوده است و تصریح کرد: مقرر شد محل دادسرای نظامی کاشان در مکانی در مرکز شهر باشد تا مردم رفت وآمد راحتری به این مراجع داشته باشند.

لازم به ذکر است در این مراسم که جمعی از مسئولین استانی و کشوری حضور داشتند با حکم ریاست محترم قوه قضائیه آقای روح الله کریمی وردنجانی به عنوان معاون دادستان نظامی استان اصفهان و رئیس دادسرای نظامی ناحیه کاشان معرفی شد

دادسرای نظامی ناحیه کاشان جنب دادسرا عمومی و انقلاب کاشان طبقه اول ساختمان اداره تعاون و در مجاورت بازرسی کاشان قرار دارد.

انتهای پیام/ع