معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری:

افزایش قیمت نان، منوط به بهبود کیفیت آن است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اقدامات کارشناسی برای افزایش قیمت نان صورت گرفته م منتظر تایید استاندار است، اما نگرانی هایی درخصوص کیفیت نان وجود دارد و افزایش قیمت این محصول منوط به بهبود کیفیت آن است.

پایگاه خبری وردنجان نیوز –  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری ظهر امروز در ستاد تنظیم بازار استان، اظهار کرد: شکر در بازار فراوان است اما قیمت آن متعادل نیست.

وی افزود: برای بررسی عدم تعادل در قیمت شکر ابتدا از کارخانه بازدید به عمل آید و سپس قیمت این کالا توسط کارگروهی تعیین شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: هرگونه افزایش قیمت باید از سوی ستاد تنظیم بازار استان تعیین شود.
نصیری عنوان کرد: برنامه بازرسی سازمان های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری و اتاق اصناف تا پایان سال به استانداری استان اعلام شود.
وی خاطرنشان کرد: درج قیمت از کارخانه بر روی محصول می تواند بسیار مؤثر باشد و این کار به نفع مصرف کننده و تولید کننده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: اقدامات کارشناسی برای افزایش قیمت نان صورت گرفته م منتظر تایید استاندار است، اما نگرانی هایی درخصوص کیفیت نان وجود دارد و افزایش قیمت این محصول منوط به بهبود کیفیت آن است.
نصیری بیان کرد: در زمینه کیفی سازی نان سازمان جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری مسؤولیت خود را به خوبی انجام دهند.
وی تاکید کرد: سیب زمینی در انبارهای فراوان است اما قیمت آن در بازار متعادل نیست و افزایش یافته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: انتظار نمی رود قیمت سیب زمینی در حالی که انبارها پر است و با گذشت زمان دچار فساد می شود قیمت آن در بازار زیاد باشد.
نصیری افزود: در بسیاری از جلسات تنظیم بازار استانی فرمانداران به عنوان رؤسای ستادهای شهرستانی دعوت شوند.
وی با اشاره به اینکه هدف ما رساندن کالای ارزان قیمت به مردم است، ادامه داد: از امروز ۲٠ تن تخم مرغ در شهرکرد توزیع می شود تا بتوان قیمت این کالا را با قیمت مصوب یکسان کرد، کاهش قیمت مرغ به نفع مصرف کننده و تولیدکننده است چرا که از استان های دیگر با قیمت کمتر وارد استان می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: تثبیت قیمت ها تقریبا انجام شده و در راستای کاهش قیمت ها برگزاری جشنواره خرید شفاف در دستور کار است.
نصیری خاطرنشان کرد: افزایش جوجه ریزی در ماه های اخیر صورت گرفته و به لحاظ مرغ مشکلی در چهارمحال و بختیاری نخواهیم داشت.
انتهای پیام/م