امروز صورت گرفت؛

تشییع و خاکسپاری پیکر سه صنعتگر هفشجانی

پیکر سه صنعتگر هفشجانی که در حادثه آتش سوزی ناحیه چرم سازی شهرستان بوئین زهرا جان خود را از دست داده بودند تشییع و خاکسپاری شد.

پایگاه خبری وردنجان نیوز – صبح امروز سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ پیکر سه صنعتگر هفشجانی که در حادثه آتش سوزی ناحیه چرم سازی شهرستان بوئین زهرا جان خود را از دست داده بودند بر روی دستان مردم تشییع و با حضور مسئولان و نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در شهر هفشجان خاکسپاری شد.

عباس عالیپور، محسن صادقی و تیمور صادقی سه صنعتگر هفشجانی هستند که در این حادثه جان باختند.


بیشتر بخوانید


حادثه آتش سوزی ناحیه چرم سازی شهرستان بوئین زهرا ساعت ۹ صبح ۲۳ دی در یکی از شرکت‌های شهرک‌های صنعتی اشتهارد استان قزوین اعلام شد.

این شرکت صنعتی، دارای ۱۰ مخزن هیدروکربن بوده که در این حادثه ۵ مخزن منفجر می‌شود و افراد بر اثر انفجار مخازن پرتاب شده اند.

آتش سوزی مذکور پس از یک روز با تلاش نیرو‌های امدادی و آتش نشانی شهر‌های اشتهارد، کرج، بوئین زهرا، قزوین، الوند و مرکزی مهار شد.

در راه اعتلای صنعت ایران تعدادی زیادی از صنعتگران هفشجان جان خویش را از دست داده‌اند که می‌توان شهدای حوادث تروریستی دیاله عراق در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ خورشیدی را مهم‌ترین آن‌ها دانست؛ که در مجموع ۱۸ تن از مهندسین و تکنسین‌های ایرانی جان خود را از دست دادند و هشت تن آن‌ها اهل شهر هفشجان بودند.

شهر هفشجان در فاصله ۱۲ کیلومتری مرکز استان چهارمحال و بختیاری به عنوان مهد جوش ایران واقع شده است.

انتهای پیام/م