به همت کانون فرهنگی هنری مسجد جامع وردنجان؛

توزیع ۷۰بسته گوشت قربانی بین نیازمندان شهر وردنجان

به مناسبت ولادت امیرالمومنین (ع)، 70 بسته گوشت قربانی بین نیازمندان شهر وردنجان توزیع شد.

ایگاه خبری وردنجان نیوز– یازدهمین مرحله از توزیع گوشت قربانی همزمان با ۱۳ رجب سالروز ولادت حضرت علی (ع)، به همت ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد توسط کانون فرهنگی هنری مسجد جامع وردنجان در بین نیازمندان وردنجان، اجرا شد.

سید حامد موسوی دبیر کانون فرهنگی هنری مسجد جامع وردنجان گفت: در راستای کمک به محرومین و نیازمندان وردنجان و در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در آستانه ولادت باسعادت حضرت علی (ع)، به همت ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد در چهارمحال و بختیاری، موسسه خیریه حضرت خدیجه (س) قم و خیران برنامه تلویزیونی سمت خدا این برنامه اجرا شد.

موسوی گفت: گوشت دام‌های ذبح شده شده با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

او گفت: گوشت گرم این ذبح در شهرستان‌های استان جهت بهره مندی خانواده‌های نیازمند شناسایی شده توسط کانون‌های خدمت رضوی توزیع می‌شود تا به دست این خانواده‌ها برسد.

دبیر کانون فرهنگی هنری مسجد جامع وردنجان تصریح کرد: حمایت از خانواده‌های نیازمند، ترویج فرهنگ انفاق، توسعه و مشارکت حداکثری خیرین به ویژه اهالی مساجد و اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد از طریق جمع آوری و توزیع نذر قربانی جهت ایتام و اطعام نیازمندان از اهداف اجرای طرح نذر و اهدای قربانی محسوب می‌شود.

سیدحامد موسوی ادامه داد: توزیع بسته‌های غذایی و اقلام بهداشتی بین نیازمندان از دیگر اقدامات کانون فرهنگی هنری مسجد جامع وردنجان است که از ابتدای شیوع کرونا تا کنون آغاز شده است.

او اظهار داشت: در این مرحله ۷۰ بسته گوشت ۱.۵ کیلویی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده از کرونا شهر وردنجان توزیع شد.

خیران و علاقمندان جهت مشارکت در هزینه‌های پشتیبانی و فرهنگی موسسه حضرت خدیجه (س) و مشارکت در طرح‌های قربانی در اول هر ماه قمری می‌توانند هدایای و نذورات خود را از طریق مراجعه به سایت این موسسه و پرداخت‌های نقدی که در سایت مذکور اعلام شده است، ارسال نمایند.

انتهای پیام/ر