انتصاب شهردار وردنجان

حکم انتصاب شهردار وردنجان از سوی استاندار چهارمحال وبختیاری امضا شد

شهردار منتخب شورای شهر وردنجان که پیش از این با رای این شورا انتخاب شده بود با حکم استاندار چهارمحال وبختیاری رسماً به‌عنوان شهردار وردنجان منصوب شد‌.

به گزارش پایگاه خبری وردنجان نیوز طی حکمی از سوی استاندار چهار محال وبختیاری «جواد شریف پور» به عنوان شهردار وردنجان منصوب شد؛ در متن این حکم از سوی حیدری آمده است:

در اجرای قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورا‌های اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر وردنجان، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار وردنجان منصوب می‌نمایم.

انتظار دارد با رعایت کلیه قوانین و مقررات از جمله اجرای طرح‌های جامع و تفصیلی، بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود، تسریع در تصمیم گیری‌های به موقع و کارشناسی و استفاده از توان افراد افراد مجرب و شایسته، نسبت به توزیع عادلانه خدمات و امکانات در سطح شهر، اعمال انضباط دقیق مالی، ایجاد محیط سالم شهری و تعامل با مدیران استان و شهرستان اهتمام لازم را به عمل آورید.

موفقیت جنابعالی را در انجام امور محوله از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

در این حکم استاندار چهارمحال و بختیاری، شهردار را به پاک دستی، فسادستیزی، رفع موانع و مشکلات مردم توصیه کرده‌اند.

سرپرستی شهرداری وردنجان و مدیر امور مالی شهرداری وردنجان از جمله سوابق ایشان میباشد و به‌عنوان سومین شهردار وردنجان سکان این شهر را در دست می‌گیرد.

انتهای پیام/ر