فرماندار شهرستان بن؛

خدمات بهداشتی درمانی شهرستان بن توسعه یافت

با همت دولت سیزدهم در بخش سلامت، خدمات بهداشتی و درمانی این شهرستان توسعه یافت و بزودی امکانات جدیدی در این بخش برای مردم فراهم می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وردنجان نیوز : رضا علی‌بیگی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ما افزود: راه‌اندازی اورژانس جاده‌ای در شهر یانچشمه از جمله این خدمات به شمار می‌رود که آمبولانس و نیروی انسانی این پایگاه تامین شده است و تا پایان هفته به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین ساختمان مناسبی برای راه‌اندازی اورژانس جاده‌ای در روستای بارده تامین شده است که پس از اینکه مجوز راه‌اندازی این پایگاه از تهران گرفته شود به سبب ضرورت ایجاد اورژانس جاده‌ای در فصل زمستان و وجود پیست اسکی در این منطقه این اورژانس جاده‌ای نیز افتتاح می‌شود.

فرماندار بن با بیان اینکه در مصوبات سفر رییس‌جمهور به استان احداث کلینیک تخصصی در شهر بن مصوب شده است، تصریح کرد: مقرر شده تا با تخصیص بخشی از اعتبارات ابلاغی سفر، این کلینیک تخصصی با تعداد محدودی تخت بیمارستانی در شهر بن راه‌اندازی شود و به این ترتیب از مراجعه مردم شهرستان به مرکز استان برای نیازهای درمانی خود جلوگیری ‌شود.

علی‌بیگی همچنین از افتتاح مرکز دیالیز شهرستان بن همزمان با دهه فجر امسال خبر داد و گفت: شهرستان بن تنها شهرستان استان است که از مرکز دیالیز بی‌بهره بود و بیماران برای تامین نیاز خود مجبور بودند به شهرکرد مراجعه کنند که این نوید را به مردم می‌دهیم که این امکان تا دهه فجر در شهرستان فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: مرکز بهداشت شهر وردنجان نیز که به صورت شیفت صبح فعال بود، به فعالیت خود در شیفت عصر نیز ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/م