ستاد ملی کرونا:

سفر به استان قم در روز‌های ۸ و ۹ فروردین ممنوع است

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا طی اطلاعیه شماره ۸ خود سفر مردم به قم را در روز‌های ۸ و ۹ فروردین ممنوع اعلام کرد.

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی پایگاه خبری وردنجان نیوز، کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه شماره ۸ خود سفر مردم به قم را ممنوع کرد.

متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:

«باسمه تعالی

در ابتدا لازم است از آحاد ملت به ویژه عزیزانی که در اجرای توصیه‌های قبلی از انجام مسافرت‌های غیر ضروری خودداری نموده و با ماندن در منزل خادمین خود به ویژه کادر بهداشت و درمان را در خط مقدم این مبارزه یاری کردند، تقدیر و تشکر نماییم.

همانگونه که مستحضرید سرعت شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در اکثر استان‌ها بالا رفته و بستری‌های روزانه را با افزایش مواجه نموده است و متاسفانه در آستانه حلول عید بزرگ انتظار و جشن فرخنده نیمه شعبان این امر در شهر و استان قم نیز تشدید شده است.

از آنجا که همانند سال گذشته امکان برگزاری مراسم عید بزرگ نیمه شعبان در مسجد جمکران مهیا نیست، برابر تصمیمات جلسه شصت و دوم ستاد ملی مورخ ۷/۰۱/۱۴۰۰ موضوع ورود خودرو‌های شخصی با پلاک غیر بومی طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه هفته جاری ۸ و ۹ فروردین به استان قم ممنوع می‌باشد؛ لذا از عموم هم وطنان عزیز درخواست می‌شود از عزیمت به این استان و مسجد جمکران پرهیز نمایند.»

انتهای پیام/م