استاندار چهارمحال و بختیاری:

ظرفیت بیمارستان‌های چهارمحال و بختیاری در حال تکمیل است/ نقاهتگاه‌ها تجهیز شوند

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در حال تکمیل است، گفت: نقاهتگاه‌ها با ملزوماتی چون کپسول اکسیژن، تخت بستری، پتو و ... تجهیز شوند.

به گزارش گروه استانهای پایگاه خبری وردنجان نیوز از شهرکرد،اقبال عباسی عصر امروز در ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا با بیان اینکه ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در حال تکمیل است، گفت: نقاهتگاه‌ها با ملزوماتی چون کپسول اکسیژن، تخت بستری، پتو و … تجهیز شوند تا در صورت لزوم بیماران در آن‌جا پذیرش و بستری شوند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر لزوم نظارت بر اجرای مصوبات ستاد کرونا و رعایت محدودیت‌های کرونایی خاطرنشان کرد: فرمانداران شهرستان‌های ده‌گانه و اکیپ‌های بازرسی نتیجه بازرسی‌های انجام شده و تخلفات احتمالی را روزانه به دبیرخانه ستاد کرونا ارائه دهند.

وی اظهار داشت: با توجه به اعلام آمادگی بسیج، چنانچه فرمانداران با کمبود نیرو در امر نظارت مواجه شدند می‌توانند از ظرفیت سپاه شهرستان خود استفاده و کمبود نیروی نظارتی را جبران کنند.

عباسی در خصوص دورکاری در ادارات و بانک‌ها تشریح کرد: بانک‌ها و دستگاه‌های دولتی به استثنای دانشگاه علوم پزشکی و دستگاه‌های نظارتی و بازرسی با یک‌سوم ظرفیت فعال باشند و پس از ابلاغ این مصوبه مدیران نباید به بهانه‌هایی همچون هماهنگی با وزارتخانه مربوطه و … اجرای این مصوبه را به تعویق بیندازند.

استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه با انتقاد از تجمع برخی از جوانان و حضور دسته‌جمعی خانواده‌ها در برخی خیابان‌ها گفت: شرایط بحرانی است و پیشنهاد می‌شود برای تعمیرگاه‌های موبایل و لوازم خانگی هم شیفت‌بندی صورت گیرد.

وی در پایان بر لزوم جلوگیری از ورود زودهنگام عشایر به استان تاکید کرد.

انتهای پیام/م