مستند «غیررسمی ۵»؛

فاصله «غیر رسمی» از چهره رسمی رهبر انقلاب

قسمت پنجم مستند «غیررسمی» با نمایش تصاویری از حضور سرزده رهبر انقلاب پس از حادثه زلزله بم و فعالیت‌های جهادی ایشان جمعه پخش می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وردنجان نیوز : «غیر‌رسمی» عنوان سلسله مستند‌هایی است که قصد دارد از آن چهره رسمی و همیشگی که در قالب اخبار تلویزیونی از رهبر معظم انقلاب ارائه می‌شود، قدری فاصله بگیرد و از زاویه‌ای نزدیک‌تر شخصیت ایشان را به نمایش گذارد. جمعه این هفته تازه‌ترین قسمت از مستند «غیررسمی» روی آنتن تلویزیون می‌رود. «غیر‌رسمی ۵» قرار است باز هم ما را به ضیافت تصاویری تازه از سلوک رهبر انقلاب با اقشار مختلف مردم ببرد؛ دیدار‌هایی که عمدتاً به شکل خصوصی انجام شده‌است.

مستند «غیررسمی ۵» به کارگردانی علی صدری‌نیا، تصاویری از حضور سرزده رهبر انقلاب پس از حادثه زلزله بم و فعالیت‌های جهادی ایشان از سال‌های پیش از انقلاب اسلامی تا دوره‌های مسئولیت ایشان پس از پیروزی انقلاب اسلامی به تصویر کشیده شده‌است.

این مستند جمعه ۲۷ آبان‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما، ساعت ۲۰ از شبکه یک سیما، شنبه ۲۸ آبان ساعت ۲۱ از شبکه افق سیما و یک‌شنبه ۲۹ آبان ساعت ۲۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد.

انتهای پیام/