رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت:

فوت یک بیمار کرونایی در چهارمحال و بختیاری

در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۷۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه کردند.

به گزارش پایگاه خبری وردنجان نیوز از شهرکرد، دکتر مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۷۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۳۷ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

او افزود: طی ٢۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۳۱ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۱۰ از بستری شدگان مشکوک به کرونا در مراکز بیمارستانی استان مثبت قطعی اعلام شد.

شیرانی اضافه کرد: هم اکنون ۱۱۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۷۴ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: طی ٢۴ ساعت گذشته متاسفانه یک مورد جدید فوتی گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری هزار و ۷۳۹ نفر است.

شیرانی گفت: هم اکنون ۱۴ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

انتهای پیام/ک