رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت:

فوت ۲ بیمار کرونایی دیگر در چهارمحال و بختیاری

در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۱۹ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه کردند.

به گزارش پایگاه خبری وردنجان نیوز از شهرکرد، مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۱۹ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۵۴ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

او افزود: طی ٢۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۵۴ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۱۱ از بستری شدگان مشکوک به کرونا در مراکز بیمارستانی استان مثبت قطعی اعلام شد.

شیرانی اضافه کرد: هم اکنون ۱۵۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۱۲ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: طی ٢۴ ساعت گذشته متاسفانه ۲ مورد جدید فوتی گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری هزار و ۷۲۳ نفر است.

شیرانی گفت: هم اکنون ۱۶ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

انتهای پیام/ف