معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت:

فوت ۲ بیمار کرونایی دیگر در چهارمحال و بختیاری

طی ۲۴ ساعت گذشته، دو مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در چهارمحال و بختیاری گزارش شد.

به گزارش پایگاه خبری وردنجان نیوز از شهرکرد، فریدون رحمانی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۴۳۱ بیمار با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی، سرپایی و بیمارستانی چهارمحال و بختیاری مراجعه داشته اند که از این تعداد ۳۲ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

او افزود: در شبانه روز گذشته نتیجه تست ۱۱ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۸ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

رحمانی اضافه کرد: هم اکنون ۱۰۷ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۷۶ نفر مثبت قطعی و بقیه در انتظار پاسخ نتایج آزمایش‌ها برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

او اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته، دو مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به یک هزار ۷۴۳ نفر رسید.

رحمانی تصریح کرد: هم اکنون ۱۵ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

انتهای پیام/م