رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت:

فوت ۷ نفر بر اثر کرونا تنها در یک شبانه روز

طی ۲۴ ساعت گذشته، ۷ نفر بر اثر ابتلا به کرونا ویروس در استان چهارمحال و بختیاری جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های پایگاه خبری وردنجان نیوز از شهرکرد، مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، یک هزار و ۳۱۹ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان پذیرش شدند که نتیجه آزمایش ۸۹ نفر از بیماران بستری در مراکز درمانی استان مثبت اعلام شد.

شیرانی افزود: طی ٢۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۴۶ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید_۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

او اضافه کرد: هم اکنون ۳۱۱ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۴۱ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: طی ٢۴ ساعت گذشته متاسفانه هفت مورد جدید فوتی گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۸۲۷ نفر است.

شیرانی گفت: هم اکنون ۳۱ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

انتهای پیام/م