همزمان با اعیاد با سعادت شعبانیه،

مراسم کلنگ زنی نمازخانه خیر ساز در شهر وردنجان برگزار شد

مراسم کلنگ زنی نمازخانه خیر ساز در مدرسه دبستان امید انقلاب شهر وردنجان با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

پایگاه خبری وردنجان نیوزمراسم کلنگ زنی نمازخانه خیر ساز مدرسه امید انقلاب با حضور امام جمعه شهر وردنجان، فرماندار ، معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان ، مدیر کل نوسازی استان ، رئیس هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بن و جمعی از مسئولین شهرستانی و شهر وردنجان به همت خیرین محترم علی حسین مولوی وردنجانی و مرتضی رفیعی در محل مدرسه امید انقلاب شهر وردنجان برگزار شد.

” حجت اله نادری ” رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان بن در این آیین با تقدیر و تشکر از اقدام خداپسندانه خیران بر توجه ویژه‌ به جایگاه نماز، در خصوص اهمیت نماز تاکید کرد و گفت : خیلی خوشحالیم که خیرین ما اقدام به احداث و ساخت نمازخانه در مدارس می کنند.

در این آیین “محمدی” امام جمعه شهر وردنجان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با بیان اینکه احداث مدرسه و نمازخانه یک کار نیک، خداپسندانه و ماندگار است، گفت: این امر سبب می شود تا فرزندان ما با معنویت انس بیشتری بگیرند و فضای مدارس ما معطر به عطر نماز جماعت و سایر آداب اسلامی شود.

شایان ذکر است؛ این نمازخانه خیرساز با مساحتی حدود۱۰۰مترمربع به همت خیر محترم علی حسین مولوی وردنجانی، مرتضی رفیعی در حیاط مدرسه امید انقلاب کلنگ زنی شد.

 

انتهای پیام/ر

عضویت در پیام رسانهای موبایلی پایگاه خبری وردنجان نیوز