رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت:

ناکامی کرونا از گرفتن قربانی در چهارمحال و بختیاری

طی ۲۴ ساعت گذشته، مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در چهارمحال و بختیاری گزارش نشد.

پایگاه خبری وردنجان نیوز – علی احمدی سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۵۴۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی، سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۳۰ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در شبانه روز گذشته، نتیجه تست ۲۷۴ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۲۲ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

هم اکنون ۹۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۶۶ نفر مثبت قطعی و بقیه در انتظار پاسخ نتایج آزمایش‌ها برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

طی ۲۴ ساعت گذشته، هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش نشد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری یک هزار و ۷۶۶ نفر است.

هم اکنون چهار بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

در حال حلاضر به لحاظ شیوع بیماری کرونا وضعیت رنگ بندی شهرستان‌های شهرکرد و سامان نارنجی، شهرستان‌های فارسان، اردل، کیار و بن زرد و شهرستان‌های بروجن، لردگان، خانمیرزا و کوهرنگ آبی است.

انتهای پیام/ر