همزمان با سراسر کشور؛

هفتمین اجلاسیه نماز در شهرستان بن برگزار شد.

اجلاسیه نماز شهرستان بن با حضورامام جمعه شهرستان بن ، امام جمعه شهر وردنجان ،مسئولین شهرستانی،فرهنگیان و دانش آموزان و همزمان به صورت زنده در شبکه دانش آموزی شاد برگزار شد .
پایگاه خبری وردنجان نیوز – اجلاسیه نماز شهرستان بن با حضور امام جمعه شهر بن ، امام جمعه شهر وردنجان ، فرمانده ناحیه انتظامی شهرستان ، معاون فرماندار شهرستان بن ، جانشین فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ، روحانیون و مبلغان مدارس امین ، فرهنگیان و دانش آموزان در سالن جلسات اداره آموزش وپرورش شهرستان بن و همزمان به صورت زنده در شبکه شاد برای ۱۲۰۰ نفر از فرهنگیان و دانش آموزان برگزار شد .

در ابتدا رییس اداره آموزش وپرورش شهرستان بن ضمن خیرمقدم گویی و تبریک به مناسبت ماه مبارک رجب، از حضور مسئولان  شهرستانی ، فرهنگیان و دانش آموزان قدردانی کرد و با تاکید بر اهمیت نماز در زندگی گفت :  نماز با توجه به آیات و روایات فراوان و به عنوان ستون دین  و کلید قبولی اعمال است و اجلاسیه نماز با شعار پیوند خانه ، مدرسه و مسجد با محوریت دانش آموزان برگزار می شود. وی هدف از برگزاری اجلاسیه را با توجه به ساحت های شش گانه سند تحول بنیادین عملی کردن نماز، ابتدا در خانه ، مدرسه و مسجد دانست. حجت اله نادری گفت : دانش آموز در خانواده که اولین مدرسه وی محسوب می شود باید نماز را یاد بگیرد و اقامه کند  تا  در مدرسه هم به راحتی این فریضه مهم را انجام دهند و در واقع پیوند خانه ، مدرسه و مسجد به وسیله نماز بوجود می آید.

در ادامه سخنرانان ضمن تشکر از دست اندرکاران برگزارکننده اجلاسیه ،  چنین جلساتی را مختص آموزش وپرورش ندانستند و خاطر نشان کردند : همه نهادها و مسئولان باید در امر اقامه نماز تلاش کنند .آنها از فواید اقامه نماز هم روحی ، روانی و هم فواید جسمی مطالبی را عنوان کردند که در همه حال تاثیر خوبی روی انسان دارند.در پایان از دانش آموزان و رتبه های اول مسابقات قرآن تقدیربعمل آمد.

 

انتهای پیام/م