پدرشهیدحسین محمدیوسفی به لقاء‌الله پیوست

مرحوم «حاج نیازعلی محمدیوسفی» پدر شهید معظم «حسین محمدیوسفی»پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت

به گزارش پایگاه خبری وردنجان نیوز؛ حاج نیازعلی محمد یوسفی پدر بزرگوار شهید والامقام حسین محمدیوسفی به علت کهولت سن دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

این پدر گرامی که سال‌های متمادی صـبورانه فراق فرزند شـهیدش را تحمل نموده بود، بامداد امروز به علت کهولت سن دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

مراسم تشـییع این پدر بزرگوار بـا حضور خانواده‌های معظم شاهـد و ایثارگر و اقشار مختلف مردم امروز از مقابل حسینیه شهداء شهر وردنجان برگزار شد و در قطعه ایثار آرامستان شهروردنجان به خاک سپرده شد.

گفتنی است شهید حسین محمدیوسفی در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۴۴ چشم به جهان گشود و در تاریـخ ۲۷ دی‌ماه ۱۳۶۵ در جبهه‌های حق علیه باطل در عملیات کربلای ۵در منطقه شلمچه به فیض شـهادت نائل شد.

در این راستا پایگاه خبری تحلیلی وردنجان نیوز در پیامی صادرکرد

انالله و اناالیه راجعون خانواده محترم شهید گرانقدر حسین محمدیوسفی پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند. مرحوم «حاج نیازعلی محمدیوسفی» پدر شهید معظم «حسین محمدیوسفی»پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به‌سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزندشهیدش درود می‌فرستیم.

ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت داریم. ان‌شاءاللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و هم‌جوار گردد».

 

انتهای پیام/م