با صدور پیامی؛

پیام تبریك وردنجان نیوز به شهردار جدید وردنجان

با کمال مسرت انتخاب شایسته ی حضرتعالی را به عنوان شهردار جدید شهر وردنجان که بیانگر لیاقت و شایستگی‌ شما در صحنه‌های خدمت به نظام و میهن اسلامی است، به شما و مردم شریف وردنجان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

پایگاه خبری وردنجان نیوز در پیامی انتخاب جواد شریف پور به عنوان شهردار وردنجان را تبریک گفت، در متن این پیام خطاب به مهندس جواد شریف پور آمده است:«انتخاب و انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان شهردار شهر وردنجان را به شما را تبریک عرض می نمایم».

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

ذلِکَ فَضْلُ اللَّهِ یُؤْتِیهِ مَنْ یَشاءُ وَ اللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِیمِ

جناب آقای مهندس جواد شریف پور، الفبای آب و آبادانی را بهتر از شما اصحاب خدمتگزاری، کسی یارای تفسیر و تبیین ندارد، لذا از همت والای شما شهریاران شهرداریست که ضرباهنگ روح انگیز  حیات و نشاط را کوی و برزن شهر به ترنم نشسته اند.

در باب گستره خدمت رسانی شما و افق دید حضرتعالی در آینده چه حاجت به تقریر سخن و بسط کلام است که زدودن آلایش از چهره شهر و آرایش آن، بسامان کردن اسباب آسایش و رفاهیت تا تدبیر در باب فراغت و مهیا نمودن ابزار سلامت، ارتقا سطح شهروندی آحاد مردم، مساعدت در امر توسعه زیر ساخت های بهداشتی ،پیشبرد پروژه های عمرانی از مواردی می باشد که با همت و یاری شما، هدیه ای خواهد بود به مردم شریف و صبور شهر شهید پرور وردنجان.

با کمال مسرت و با اهدای نیکوترین تحیات، انتخاب بجا و شایسته جنابعالی که نشان از درایت، لیاقت و توانمندی شما دارد را صمیمانه تبریک و تهینت عرض نموده و رجای واثق داریم که تعهد و کارآمدی های برجسته شما نوید بخش دستیابی هر چه بیشتر شهر وردنجان، زادگاه و شهری که در آن بزرگ شدیم تا بتوانیم باعث افتخار آن گردیم، به قله های رفیع پیشرفت و توسعه آن خواهد بود و بسیار خرسندیم از اینکه در دولت مردمی و انقلابی، کلید شهرمان به دستان توانمند شما سپرده شد.

امید که در دوره خدمت شما در شهرداری وردنجان، که همزمان با آغاز به کار دولت تحول‌خواه و خدمتگزار حضرت آیت الله رئیسی است، مردم ارجمند شهر وردنجان، طعم شیرین خدمت خالصانه و مؤثر را در کام خود به‌نیکی بچشند.

پایگاه خبری وردنجان نیوز آمادگی کامل دارد تا در راهبری عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی، تمام قد در کنار شهرداری وردنجان بایستد و شما و همکاران تان را در ساختن شهری الگو و الهام بخش برای حیات باکرامت، و پیشرو و پیشران در بازتولید مدنیت ایرانی و تمدن اسلامی یاری رساند.

از خداوند متعال توفیق روزافزون و تداوم نعمت خدمت رسانی به اهالی فهمیم شهر وردنجان و گشایش درهای رحمت و مغفرت حضرت احدیت را برای جنابعالی و مجموعه خدوم حوزه شهرداری خواستاریم و از حضرت رب العزه تمنا داریم همسو و هماهنگ در پیشبرد نصب العیون و وظیفه ی خطیرخویش مزید توفیقات بیابید و امید است که حضور شما در این مسئولیت بعنوان فردی صدیق و ولایت مدار با کوله بار گرانی از تجربه، نوید بخش پویایی و تحرک بیش از پیش شهرداری وردنجان و ارتقا این کوی و برزن خواهد شد.

سردبیر و تحریریه پایگاه خبری وردنجان نیوز

انتهای پیام/م