پیام تبریک استاندار چهارمحال و بختیاری به مناسبت نوروز ۱۴۰۰

استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی، فرا رسیدن عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۰ را تبریک گفت.

به گزارش گروه استان های پایگاه خبری وردنجان نیوز از شهرکرد،اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی با تبریک فرارسیدن سال ۱۴۰۰ به همه مردم گفت: به نام خداوند مهربان و با عرض سلام و تبريک سال نو خدمت مردم شريف چهارمحال و بختياريقبل از هر سخن آغاز سال جديد را به مردم چهارمحال و بختياري تبريک عرض مي‌کنم و سالي پر از نشاط، اميد و موفقيت را  براي هم‌استاني‌هاي عزيز آرزو مي‌کنم.

سالي که گذشت براي مردم و مسئولان در کشور يک سال پرتنش و پرچالش بود، تحريم‌هاي ظالمانه دشمنان و شيوع ويروس منحوس کرونا مشکلات زيادي را به کشور تحميل کرد، اما باوجود تمامي مشکلات خوشبختانه با همدلي و همراهي مردم و مسئولان، اين استان  رتبه سوم در بحث رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي را در کشور به خود اختصاص داد، چهارمحال و بختياري به‌علت مجاورت با کانون‌هاي پرخطر کرونا در معرض خطر است و مردم بايد هم‌چنان نسبت به رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي اهتمام ويژه بورزند.

در سال ۱۴۰۰ بحث برگزاري انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا داراي اهميت بالايي است، کماکان از هم‌استاني‌هاي عزيز درخواست داريم دولتمردان را در برگزاري انتخابات و بحث مبارزه با کرونا ياري کنند.

تقارن اعياد شعبانيه و آغاز سال نو را به فال نيک مي‌گيريم، آرزومنديم سال پر و خير برکتي و توام با بهزوزي براي تمام مردم چهارمحال و بختياري باشد.

انتهای پیام/م