سردار حاجی‌زاده:

پیشرفت چشمگیر توان دفاعی ایران به چالشی برای دشمنان تبدیل شده است

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پیشرفت‌های چشمگیر در عرصه نظامی را نتیجه هدف‌گذاری‌های دقیق و توجه به اولویت‌ها دانست و گفت: به نتایجی رسیدیم که برای دشمنان ما به چالش تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری وردنجان نیوز،، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین افتتاحیه ششمین قرار مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، ضمن تشکر از زحمات کشیده شده جهت برپایی نمایشگاه و رویدادهای تخصصی قرار ششم مرکز رشد، به تبیین ضرورت و اهمیت توجه به جزو در اولویت‌ترین مسائل انقلاب اسلامی پرداخت.

سردار حاجی‌زاده پیشرفت‌های بسیار چشمگیر در عرصه نظامی و امنیتی را نتیجه هدف‌گذاری‌های دقیق صورت گرفته و توجه به اولویت‌ها دانست و گفت: ما به دنبال این نبودیم که کار خود را با رقابت‌های مرسوم در کشورهای دنیا جلو ببریم؛ ما راهکارهای میان‌بر را پیدا کردیم و از این مسیر به نتایجی رسیدیم که برای دشمنان ما به چالش تبدیل شده است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: این الگو و روش مختص کار نظامی نیست و اگر آن را در هر عرصه‌ای به کار بگیرید، به موفقیت دست می‌یابید.

وی هم‌چنین به ضرورت ریشه‌یابی مسائل در فرایند حل مسئله پرداخت و گفت: در طول سالیان مختلف به دلیل اینکه کشور دست غرب‌گرایان بوده، بسیاری از مسائل مهم و ریشه‌ای مورد غفلت واقع شده است؛ لذا اکنون این نسخ از مسائل باید در اولویت بررسی واقع شود.

سردار حاجی‌زاده یکی از مسئولیت‌های مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه‌السلام و مجموعه‌های مشابه را توجه دادن مسئولین نسبت به مسائل کلیدی انقلاب دانست.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران هم‌چنین موضوع انتخاب درست مدیران و کادرپروری برای ایفای نقش‌های مدیریتی در کشور را یکی از مسائل بسیار مهم و پر اولویت کشور عنوان کرد.

وی سپس با اشاره به اتفاقات اخیر کشور، برخورد خوب نیروهای انقلابی با مردم را، عاملی دانست که به جذب هرچه بیشتر آن‌ها نسبت به انقلاب اسلامی کمک می‌کند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران پایین بودن میانگین سنّی افرادی را که در اغتشاشات اخیر شرکت دارند، نشانه کم‌توجهی مسئولان ذی‌ربط به این نسل و ضرورت تلاش مضاعف برای اثرگذاری بر آن‌ها دانست.

وی اخلاق خوب و برخورد حسنه را یکی از ویژگی‌های برجسته شهیدان حسن تهرانی‌مقدم و حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد و گفت: اگر از من بپرسید ویژگی اصلی این شهید بزرگوار (شهید تهرانی‌مقدم) چه بود، می‌گویم «اخلاق بی‌نظیر این شهید»؛ شهید حاج قاسم سلیمانی هم همین‌طور بود؛ او با همین اخلاق خویش تمام کشور را برای امور انقلاب به کار گرفته بود.

سردار حاجی‌زاده هم‌چنین به بازدید از غرفه‌های مختلف نمایشگاه قرار مرکز رشد پرداخت و با پژوهشگران حاضر در این غرفه‌ها تبادل نظر کرد.

 

انتهای پیام/م