درشبانه روز گذشته؛

کرونا جان دو بیمار را در چهارمحال و بختیاری گرفت

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته دو مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹در استان گزارش شد.

پایگاه خبری وردنجان نیوز – دکتر احمدی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۷۱۳ بیمار با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی، سرپایی و بیمارستانی چهارمحال و بختیاری مراجعه داشته اند که از این تعداد ۶۶ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در شبانه روز گذشته نتیجه تست ۳۵۱ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۵۰ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

هم اکنون ۲۰۹ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۶۳ نفر مثبت قطعی و بقیه در انتظار پاسخ نتایج آزمایش‌ها برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

طی ۲۴ ساعت گذشته، دو مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به یک هزار و ۷۷۲ نفر رسید.

درحال حاضر ۱۷ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

هم اکنون به لحاظ شیوع بیماری کرونا شهرستان‌های شهرکرد، سامان، بن، بروجن، فارسان، اردل و کیار در وضعیت رنگ بندی قرمز و شهرستان‌های لردگان و کوهرنگ در وضعیت نارنجی و خانمیرزا در وضعیت زرد قرار دارد.

انتهای پیام/ر