رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت:

کرونا نفس دو بیمار دیگر را در چهارمحال و بختیاری گرفت

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته دو مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد.

پایگاه خبری وردنجان نیوز – آقای احمدی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶۹ بیمار با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی، سرپایی و بیمارستانی چهارمحال و بختیاری مراجعه داشته اند که از این تعداد ۵۳ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در شبانه روز گذشته نتیجه تست ۵۴ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۲۰ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

هم اکنون ۱۹۱ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۴۴ نفر مثبت قطعی و بقیه در انتظار پاسخ نتایج آزمایش‌ها برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

طی ۲۴ ساعت گذشته، دو مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به یک هزار و ۸۱۷ نفر رسید.

هم اکنون ۲۲ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

در حال حاضر به لحاظ شیوع بیماری کرونا شهرستان‌های شهرکرد، بروجن، لردگان و خانمیرزا در وضعیت رنگ بندی قرمز و شهرستان‌های اردل، بن، سامان، فارسان و کیار در وضعیت نارنجی و شهرستان کوهرنگ در وضعیت زرد قرار دارد.

 

انتهای پیام/ر