سرپرست مرکز بهداشت استان گفت:

کرونا جان سه بیمار دیگر را در چهارمحال و بختیاری گرفت

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، سه مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد.

پایگاه خبری وردنجان نیوز – دکتر احمدی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۳۸ بیمار با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی، سرپایی و بیمارستانی چهارمحال و بختیاری مراجعه داشته اند که از این تعداد ۶۴ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در شبانه روز گذشته، نتیجه تست ۱۴۲ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۵۴ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

هم اکنون ۲۶۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۹۹ نفر مثبت قطعی و بقیه در انتظار پاسخ نتایج آزمایش‌ها برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

طی ۲۴ ساعت گذشته ۳ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به یک هزار و ۷۸۱ نفر رسید.

هم اکنون ۲۰ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

در حال حاضر به لحاظ شیوع بیماری کرونا شهرستان‌های شهرکرد، سامان، بن، بروجن، فارسان، اردل، کیار، لردگان و کوهرنگ در وضعیت رنگ بندی قرمز و شهرستان خانمیرزا در وضعیت نارنجی قرار دارد.

انتهای پیام/ر