سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین‌الملل فراجا اظهار کرد:

پلیس بین‌الملل ایران یک گروگان را از چنگال آدم‌ربایان بین‌المللی نجات داد

رئیس پلیس بین‌الملل فراجا از اشرافیت اطلاعاتی و توان بالای عملیاتی پلیس بین‌الملل در رهایی گروگان و دستگیری آدم‌ربایان در یکی از کشور‌های همسایه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وردنجان نیوز،سردار هادی شیرزاد رئیس پلیس بین‌الملل فراجا اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر ربایش یک نفر با هویت معلوم در یکی از کشور‌های همسایه توسط افرادی ناشناس، پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس بین‌الملل فراجا قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات و با تشکیل حلقه همکاری بین پلیس بین‌الملل فراجا، پلیس آگاهی فراجا و افسر رابط پلیس بین‌الملل مستقر در آن کشور مشخص شد وی از وضعیت نامطلوب و تحت شکنجه‌های روانی و جسمی قرار دارد.

سردار شیرزاد تصریح کرد: با تلاش مأموران و اقدامات و تحقیقات گسترده پلیسی و پس از هماهنگی‌های به عمل آمده با وزارت امور خارجه و همکاری خوب افسر رابط پلیس بین‌الملل فراجا و پلیس آن کشور، آدم ربایان دستگیر و گروگان آزاد شد.

رئیس پلیس بین‌الملل فراجا با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان بین‌المللی در دستور کار پلیس بین‌الملل فراجا قرار دارد، خاطرنشان کرد: پلیس بین‌الملل فراجا با متهمان بین‌المللی با قاطعیت برخورد و اجازه جولان به آن‌ها را نخواهد داد.

 

انتهای پیام/م