معاون امنیتی استانداری خوزستان گفت:

تیراندازی افراد ناشناس به سمت مردم و پلیس در ایذه

تعدادی افراد ناشناس امشب به سمت مردم و پلیس در شهر ایذه تیراندازی کردند که تاکنون منجر به شهادت ۵ نفر شده است.

به گزارش پایگاه خبری وردنجان نیوز :  از اهواز، در پی ورود یک تیم تروریستی به بازار مرکزی ایذه و تیراندازی به سمت مردم و مأموران پلیس، تا این لحظه ۵ نفر شهید و تعدادی هم شده‌اند.

تا این لحظه در این عملیات تروریستی یک کودک، یک پیرزن و دو مرد بین شهدا هستند.

وی افزود: ۵ نفر از مردم و حافظان امنیت در این حادثه به شهادت رسیدند و تعدادی دیگر هم مجروح شدند.

گفته‌ می‌شود در جریان تجمعاتی که پس از فراخوان رسانه‌های ضدانقلاب برگزار شده بود، حوالی بازار ایذه، سرنشینان دو موتورسیکلت با نزدیک شدن به جمعیت، مردم و مأموران پلیس را به رگبار بستند و متواری شدند.

در حال حاضر محدوده وقوع این حادثه و همچنین اطراف مراکز درمانی که مجروحان به آنجا منتقل شده‌اند با ازدحام جمعیت روبه‌رو است.

حیاتی معاون امنیتی استاندار خوزستان گفت: متأسفانه رأس ساعت ۱۷:۳۰ راکبان دو موتورسیکلت در حرکتی تروریستی به سمت مأموران و مردم شلیک کردند که تاکنون ۵ نفر از شهروندان شهید شدند و ۱۰ نفر از جمله چند مأمور مجروح شده‌اند.

وی ادامه داد: تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان این حمله ادامه دارد. در حال حاضر وضعیت در شهر ایذه امن است.

حیاتی اضافه کرد: جلسه شورای تأمین به ریاست استاندار خوزستان برای بررسی وضعیت تشکیل شده و شناسایی و بازداشت عاملان این حمله تروریستی در دستور کار است.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان با بیان اینکه در این حادثه ۵ نفر شامل‌ یک دختر خردسال، یک مرد و ۳ زن به شهادت رسیدند و ۱۰ نفر مجروح شده‌اند، خاطرنشان کرد: و حال تعدادی از آن‌ها وخیم است،

در جریان ناآرامی‌های عصر امروز در شهرستان ایذه، عده‌ای از آشوبگران نیز با حمله به حوزه علمیه این شهر، آنجا را به آتش کشیدند.

۰۸:۱۸ ۲۶ آبان ۱۴۰۱

تعداد شهدای حادثه تروریستی ایذه به ۷ نفر افزایش یافت

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه تعداد شهدای حادثه تروریستی ایذه به ۷ نفر افزایش یافت ،گفت: علی مولایی که در حادثه تروریستی ایذه مجروح شده بود به دلیل وخامت حال وی، به همراه ۲ مجروح دیگر این حادثه، به بیمارستان گلستان اهواز اعزام شد که تلاش پزشکان برای نجات جان وی نتیجه نداد و وی بامداد امروز به خیل شهیدان پیوست.

علیرضا نجفی اسامی شهدای این حادثه را رضا شریعتی ۲۵ ساله، کیان پیرفلک ۹ ساله، اشرف نیک بخت ۴۵ ساله، آبتین رحمانی ۱۳ ساله، علی مولایی، و ۲ نفر با هویت نامعلوم بیان کرد.

این خبر در حال تکمیل است…

انتهای پیام/